Bešeňová Fashion Opening – keď sa event podarí!

null

16. júna hostila Bešeňová výnimočný event, na ktorom sa zišli skvelí ľudia, aby si užili začiatok leta tak, ako sa patrí. Podujatie sme odštartovali sviežim welcome drinkom a slávnostným krstom obrazu Vône Liptova od talentovanej maliarky Ľubice Skusilovej. Z priestorov Lobby baru hotela Galeria Thermal sme sa presunuli do privátnej zóny k termálnym bazénom, kde sa odohrával hlavný program večera.

Ako sme sa mali?

Jedným slovom úžasne. Symbolickým “gongom” odštartovala Fashion prehliadku modelka Simona Krainová v sprievode moderátora večera Rasťa Sokola. Pódium ožilo všetkými farbami dúhy a publikum nevedelo kam sa pozerať skôr, keď na móle stálo 10 finalistiek Miss Liptov počas promenády v plavkách. Mladé dievčatá vystriedali na móle šarmantní muži v modeloch od značky pánskej módy Nicolas Berenique – medzi inými sme mali možnosť vydieť aj trénera Martina Šmahela alebo moderátora Matúša Krnčoka. Svoje umenie nám prišli ukázať aj saunamasteri, ktorí svojím vystúpením priniesli do Bešeňovej tú správnu uvoľnenú atmosféru.

Prvé narodeniny hotela Bešeňová sme oslávili naozaj vo veľkom štýle a o tom, že to bola folklórna párty 21. storočia nie je pochýb. Zo stoličiek nás počas celého večera dvíhali krásne modelky v ľudových krojoch, výkony tanečníkov aj spevácky doprovod Veroniky Strapkovej.

Módnu prehliadku ukončili famózni Cigánski diabli, počas ohňostroja sme zaspievali “Happy Birthday” hotelu Galeria a spoločne s riaditeľom hotela Jaroslavom Čefom a našou najobľúbenejšou fitnesskou Zorou Czoborovou sme rozkrájali tortu a sfúkli sviečku, ktorá predpovedá hotelu Galeria ďalšie úspešné a šťastné roky.

 

FOTOGALÉRIA