1140x370

Čím skôr kúpiš, tým výhodnejšie lyžuješ!

Zimná sezóna 2018/19 prináša do tatranských stredísk zásadnú a revolučnú novinku v podobe modernej cenotvorby a nákupu skipasov online, a to prostredníctvom novej funkcionality webu GOPASS, ktorá bude spustená od začiatku zimnej sezóny.

Ceny skipasov už nebudú fixné tak ako doteraz, ale budú sa zobrazovať flexibilne online podľa počtu predaných lístkov, vyťaženosti strediska a termínu nákupu skipasov na daný termín. Podobný systém cenotvorby určite poznáte z oblasti leteniek, hotelov a pod., tiež ho zavádzajú aj ďalšie svetové lyžiarske strediská ako napríklad St. Moritz.

 

 

 

Najvýhodnejšie riešenie nákupu skipasov!

  • Na novej stránke GOPASS.sk pôjde o živý proces, kde ceny automaticky prepočítava program, ktorého cieľom je rovnomerne rozptýliť lyžiarov do stredísk počas celej sezóny. Preto budú ceny skipasov počas vyťažených termínov vyššie a počas neobsadeného strediska naopak nižšie.
  • Aktuálna cena skipasu sa bude odvíjať nielen od obsadenosti strediska, ale aj od počasia a iných externých faktorov. Vplyv týchto faktorov sa premietne do rôznych cenových hladín.
  • Po novom zároveň platí, že ak sa s nákupom skipasov online dostatočne poponáhľate, môžete si „uloviť“ tie najvýhodnejšie ceny skipasov. A k tomu budú k dispozícii aj časovo obmedzené akčné ponuky skipasov za symbolickú cenu.Sledujte pravidelne našu stránku a sociálne siete a priebežne sa dozviete viac.
  • Naopak ak si svoj online nákup necháte na poslednú chvíľu alebo si skipas kúpite priamo v stredisku, zaplatíte viac.

 

Užite si teda lyžovačku čo najvýhodnejšie, nakupujte skipasy online pohodlne z domu a bez čakania v radoch. Navyše s Gopassom stále zbierate body a získavate odmeny nielen v strediskách, ale aj vo všetkých TMR hoteloch!

 

Nemusíte sa báť nevyužitého skipassu alebo zlého počasia – jeden deň na najlepších svahoch a druhý deň pokojne relaxujete v bazéne! Svoj skipass môžete využiť ako vstup do Vodného parku Bešeňová, do Aquaparku Tatralandia a do Aquacity Poprad*.

*Platí pre 2 a viac dňové skipassy.
**Podmienkou využitia aquapassu je aktivácia skipassu na svahu (prechodom cez turniket)
***V jeden deň je možné využiť iba skipass alebo iba aquapass (kombinácia nie je možná)

KÚPIŤ SKIPAS

 
 

go pass
Cez gopass

Priamo cez Vaše gopass konto (ceny sú flexibilné a ich výška na ten ktorý dátum závisí najmä od aktuálneho vývoja dopytu a ponuky ako aj od toho, s akým časovým predstihom pred plánovaným dátumom využitia si skipass kupujete). Ceny, bližšie informácie a podmienky pre kúpu skipassov cez gopass konto sú dostupné na stránke www.gopass.sk.

 

location
Priamo na mieste

Priamo na recepcii hotela, na mieste v automatizovaných obchodných miestach či na kamennej pokladni. Ceny takto zakúpených skipassov sú známe až v deň nákupu, nakoľko sú flexibilné a odvíjajú sa najmä od aktuálneho vývoja dopytu a ponuky.

 

location
V rámci ubytovania

V rámci ubytovania máte taktiež možnosť si zakúpiť skipass pri alebo následne po rezervácii pobytu cez rezervačné oddelenie TMR hotelov (výška ceny závisí od zvoleného dátumu využitia skipassu a na vybraný dátum je fixná, t.j. rovnaká bez ohľadu na to, s akým časovým predstihom pred plánovaným dátumom využitia si skipass kupujete).

Cena skipassu zakúpeného cez rezervačné oddelenie TMR hotelov môže byť nižšia, prípadne vyššia, než cena skipassu zakúpeného cez Vaše gopass konto a to v závislosti od konkrétneho termínu.
Pri stornovaní skipassov zakúpených cez rezervačné oddelenie sa uhradená suma za skipassy pripisuje ako kredit na čerpanie služieb počas pobytu, a to v prípade, že nás o tejto skutočnosti informujete minimálne 24 hodín pred nástupom na pobyt.

Ponuka platí pre pobyty:1 November - 30 April 2019