Herbal cup Bešeňová


 

Saunovú jeseň otvoríme opäť súťažou v relaxačných rituáloch Herbal cup, ktorej sa zúčastnia najlepší saunamastri zo Slovenska.

Harmónia wellness & spa v Bešeňovej bude dejiskom jednej z najväčších saunových súťaží v relaxačných rituáloch a aromaterapii – HERBAL CUP. Okrem súťažiacich, ktorí predvedú svoje najlepšie zručnosti a ukážku saunových rituálov, sa bude môcť do Herbal cupu zapojiť aj široká verejnosť svojou návštevou saunového sveta. Skvelá súťažná atmosféra je teda zaručená.

Vychutnajte si relax plný prírodných esencií a aromaterapie počas relaxačných saunových rituálov a peelingov, tešia sa na Vás saunamastri z celého Slovenska, ktorí Vám pripravia jedinečný zážitok. A to všetko v rámci vstupu do saunového sveta Harmónia.

Čo vás čaká alebo na čo sa môžete tešiť?

Herbal cup Bešeňová je súťaž zameraná na využitie prírodných produktov, relaxačné a meditačné saunové rituály, alebo peelingy s využitím 100% éterických olejov v BIO kvalite v ktorej sa bude súťažiť o postup do finále, ktoré sa bude konať v Českej Republike za účasti medzinárodnej profesionálnej poroty. Porota hodnotí použité esencie, techniku práce s uterákom a celkovú atmosféru rituálu. Návštevníci majú možnosť zažiť naozaj profesionálne

Kde: Harmónia wellness & spa, Bešeňová
Kedy: sobota 5. október 2019

Viac informácií:

 

Tešíme sa na Vás!

 

noc saunovych ritualov