Holistické wellness rituály

Hotel Galeria Thermal Bešeňová**** je svojou unikátnou polohou priamo vo Vodnom parku Bešeňová a prístupom k blahodárnym privátnym termálny bazénom, ideálnym miestom pre absolútny oddych vášho tela, duše a mysle. V súlade s holistickou filozofiou nášho hotela, sme pre vás v spolupráci s TOP odborníkmi a saunamastermi, pripravili jedinečné ozdravujúce wellness rituály, ktoré sa budú konať počas celého leta. Ako hovorí holistická filozofia, každá choroba ma pôvod v psychike - preto je veľmi dôležité pracovať na všetkých stupňoch ľudskej existencie.

Nechajte nás postarať sa o váš relax, cíťte sa lepšie, vyzerajte krajšie a žite dlhšie – v našom hoteli bude o vaše telo, dušu a myseľ dokonalo postarané!

 

Holistické wellness procedúry u nás v Bešeňovej:

Najkrajší, najhlbší zvuk s upokojujúcim účinkom sa ozýva z útrob termálneho srdca Liptova. Vibrácie zeme majú hlboko relaxačné účinky, ktoré vás privedú do meditatívneho stavu. Tento jedinečný zvuk je podfarbený hrou na ďalšie nástroje ako „kvetinové zvončeky“ a „šum rannej čistinky“.
Vibráciu týchto nezvyčajných nástrojov cíti každá bunka v tele. Započúvanie sa do zvuku týchto elementov priamo v privátnom bazéne s geotermálnou vodou, Vám privolá harmóniu medzi srdcovou a krčnou čakrou. Srdcová čakra je centrum lásky a súcitu, ktorá odpútava vedomie od vlastnej existencie. Krčná čakra reguluje náš verbálny prejav a vyjadrovanie našich pocitov. Človek, ktorý dbá o túto čakru sa bude vyznačovať darom reči!
Po prebudení netreba zabudnúť na jemné ponaťahovanie svalov v harmónii s liptovskou prírodou v termálnom srdci Liptova. Ranné cvičenia Yogy pod vedením inštruktora Vám oslobodia dušu od telesnosti a tak zabudnete na všetko, čo Vás trápi. Pilates je ďalším relaxačným cvičením, ktoré budeme trénovať v ranných hodinách. Ide o jednoduché cviky, kde budeme využívať myseľ na kontrolu našich svalov.
Peeling je 8-10 minútová omladzovacia procedúra, prebiehajúca v troch fázach. V prvej fáze saunamaster rozháňa paru v saune rôznymi technikami, pomocou saunového ručníka. Pokožka začne reagovať a póry sa začnú otvárať. V druhej časti nanášame peeling na pokožku a v záverečnej časti sa intenzita tepla zvyšuje, aby naparovanie malo omladzujúci efekt pre pokožku. Peelingom odstraňujeme odumretú pokožku a umožníme jej opäť plnohodnotne dýchať.
Bylinkový rituál je klasický relaxačný rituál s využívaním prírodných liečivých byliniek a silíc. Aromaterapia z mäty, tymiánu alebo materiny dúšky Vás privedie do samotného lona liptovskej prírody. Počas bylinkového rituálu si prečistíte najmä horné dýchacie cesty.
Osvieženie v saunách? Skúsený saunár vie, že saunu netreba vynechávať ani v lete. Saunamaster Vás počas letných dní v saunách osvieži citrusovými výťažkami, ktoré okrem osvieženia ponúkajú antistresovú aromaterapiu.
Máte radi „Hot Saunu“? tento 15 minútový show rituál Vám zamestná vašu myseľ a preto zabudnete na teplotu v saune. Rituál v spojení s aromaterapiou doplnená o show prvky a štipku humoru Vám dodá skvelý kultúrny a jedinečný zážitok na Liptove. Ide o tzv. wellness art, pričom v našom wellness môžete vidieť napr. pianistu, turistu, afričana, páslo dievča pávy a iné..
Ide o muzikoterapiu prostredníctvom malého gongu nazvaného Vietor. Počas tejto relaxačnej muzikoterapie ucítite jemný tatranský vánok sprevádzaný zvukom a vibráciami malého gongu, ktorý Vám ukľudní telo a myseľ.
Na stiahnutie denný program od 3.9.2018  
HOLISTICKÝ PROGRAM