Hodnotenie klientov

Veríme, že u nás nájdete nezabudnuteľné miesto pre oddych a relax. Bez vašej pomoci však nedokážeme vyšperkovať aj tie najmenšie detaily tak, aby bolo všetko dokonalé a našli ste u nás čarovné miesto, kam sa budete radi vracať. Preto budeme nesmierne radi, keď sa o svoje zážitky s nami podelíte. My sa nimi radi pochválime. Zdieľajte ich nielen s nami, ale aj so svojimi známymi a priateľmi.

 

Erika
Czech republic
Děkujeme za pobyt. Cítili jsme se báječne. Vrátime se na 100%.
2018
Lucie
Czech republic
Krásne přostředí, příjemní a ochotný personál, vynikající snídaně. Děkujeme.
2018
Pavlína
Czech republic
Pobyt u vás se nám moc líbil. Hotel je moc hezký zařízený, pokoje skvělé, personál milý a příjemný. Děkujeme za úžasný relax.
2018
Dana
Czech republic
Vše super, milý personál, výborné jídlo. Vynikající sauny. Přijedeme zase.
2018
Martin
Czech republic
Byli jsme velmi spokojeni - děkujeme.
2018
Dávid
Czech republic
Ďekujeme, bylo to fantastické.
11.12.2017
Kvetoslava
Slovakia
Veľká spokojnosť. Hotel krásny, služby super, personál výborný!!! Chválim.
22.08.2017
Lada
Czech republic
Ďakujeme za jeden z najkrajších zážitkov, ktoré sme na Slovensku zažili. Veľmi radi sa budeme do vášho hotela vracať. Chválim samostatné bazény, veľmi pekné.
18.08.2017
Eduard
Czech republic
Veľmi príjemná obsluha a personál, všade (raňajky, fresh bar, recepcia). Krásne čisté izby, pokoj, súkromie. Ďakujeme - prídeme opäť.
13.08.2017
Zuzana
Slovakia
Novučičký hotel, štýlovo zariadený hotel, otvorený len 3 týždne. Ešte voňal novotou. Personál veľmi milý a usmievavý. Všetci ochotní. Raňajky vo forme švédskych stolov obsahovali hotelové klasiky, ale aj rôzne klíčky, semiačka, jogurty, sušené či čerstvé ovocie, bylinné čaje a rôzne vody s polodrahokamami, pričom každý mal účinok na iné telesné problémy. Veľkou výhodou je vstup do hotelových termálnych bazénov len pre hostí hotela a tiež wellness bar od 11-16:00 hod, kde je vždy čerstvé ovocie a šalát, bylinný čaj, limonáda a káva pre všetkých hotelových hostí v cene. Veľmi dobrý nápad! V okolí je stále čo robiť. Turistika, prechádzky, atrakcie pre rodiny s deťmi. Na Liptov sa ešte určite vrátime!
10.07.2017
Tomáš
Slovakia
Klobúk dole, všetko bolo na jednotku. Personal špičkový, určite odporúčam. My osobne sa tu radi vrátime.
04.07.2017
Andrea Refková
(CK RELAXOS)
Slovakia
Bešeňová je už známa svojou rôznorodosťou atrakcií a ako sme mali možnosť vidieť, neustále túto ponuku aj rozširujete. Plusom je zväčšenie a prekrytie oddychovej zóny, bar v bazéne, no a samozrejme výborná reštaurácia Cullinaria, kde chválime veľmi pestrý výber raňajok a kulinársku večeru, ktorú sme ochutnali. Nový hotel Galeria Thermal naozaj doplní ubytovanie pre náročnejšiu klientelu, takže každý hosť si môže vybrať štandard, ktorý mu vyhovuje.
04.07.2017

 

Podeľte sa s nami o Vaše zážitky!

*
*
* povinné polia