Izby a apartmány

 

 

Nechajte sa unášať na vlnách oddychu, doprajte dokonalý relax vašej duši, telu i mysli. Novinka v Bešeňovej vám zaistí viac ako len wellness pobyt, a to s poriadnou dávkou exkluzivity.

Nový hotel Galeria Thermal Bešeňová**** prináša jedinečné spojenie blahodarnej geotermálnej vody, moderného presvetleného priestoru so zvýšenými stropmi a presklených stien s galériou tých najkrajších výhľadov na Chopok, Chočské vrchy či areál Bešeňovej.

Jedinečný zážitok počas vašej dovolenky obohatia aj súkromné bazény s termálnou vodou pre hostí Galérie priamo pri terase hotela aj VIP prístup zo strany personálu.

NOVINKA!

AKO PRVÝ HOLISTICKÝ REZORTNÝ HOTEL VÁM PRINÁŠAME NEOBMEDZENÉ VSTUPY DO VODNÉHO PARKU V CENE UBYTOVANIA, platné pre potvrdené rezervácie od 8.7.2019 s termínom nástupu po 8.7.2019.
 

 

Bootstrap Image Preview

Holistic koncept hotela

Holistický prístup k zdraviu nás učí nazerať na človeka ako na celok. Preto sa v našom hoteli ako jedinom svojho druhu na Slovensku sústredíme na všetky 3 úrovne bytosti: telo, dušu i myseľ. Práve vďaka tomu je u nás možné dosiahnuť stav „absolútneho relaxu“.

 

gal_izba_galeria_1920_1

 

gal_kupelna_2
gal_izba_galeria_1920_2_2

 

gal_kupelna_1