Izby a apartmány

 

 

Nechajte sa unášať na vlnách oddychu, doprajte dokonalý relax vašej duši, telu i mysli. Novinka v Bešeňovej vám zaistí viac ako len wellness pobyt, a to s poriadnou dávkou exkluzivity.

Nový hotel Galeria Thermal Bešeňová**** prináša jedinečné spojenie blahodarnej geotermálnej vody, moderného presvetleného priestoru so zvýšenými stropmi a presklených stien s galériou tých najkrajších výhľadov na Chopok, Chočské vrchy či areál Bešeňovej.

Jedinečný zážitok počas vašej dovolenky obohatia aj súkromné bazény s termálnou vodou pre hostí Galérie priamo pri terase hotela aj VIP prístup zo strany personálu.

 

OZNAM

Vážení hostia, dovoľujeme si vás informovať že od 16.10 do 23.12 2017 budú vo Vodnom parku Bešeňová prebiehať stavebné práce na vnútornom výťahu v bloku C, ktorý bude z bezpečnostných dôvodov kompletne uzavretý. Za zvýšenú hlučnosť a prípadné ďalšie obmedzenia sa vopred ospravedlňujeme.

Nevybrali ste si?

Dovoľte nám pozvať vás do Hotela Bešeňová***+

 

Bootstrap Image Preview

Holistic koncept hotela

Holistický prístup k zdraviu nás učí nazerať na človeka ako na celok. Preto sa v našom hoteli ako jedinom svojho druhu na Slovensku sústredíme na všetky 3 úrovne bytosti: telo, dušu i myseľ. Práve vďaka tomu je u nás možné dosiahnuť stav „absolútneho relaxu“.

 

gal_izba_galeria_1920_1

 

gal_kupelna_2
gal_izba_galeria_1920_2_2

 

gal_kupelna_1